« Vaisala lider pomiarów wilgotności, punktu rosy, ciśnienia, wody w oleju »

Zapraszamy na webinarium dotyczące pomiarów wilgotności pod ciśnieniem, które odbędzie się 22 września o 13 (CEST).

Czy ciśnienie wpływa na wilgotność?
kiedy powinienem wziąć pod uwagę dynamiczne zmiany ciśnienia?
Czy potrzebuję kompensować wartości wilgotności od ciśnienia?

Dołącz do webinarium i dowiedz się kiedy i czy brać ciśnienie pod uwagę.

Zapraszamy na ostatnią część trzyczęściowego webinarium dotyczącego wilgoci w oleju i transformatorach, które odbędzie się 29 września o 17 (CEST).

W ostatnim odcinku zagłębimy się w najnowsze informacje branżowe, będziemy odpowiadać na najbardziej aktualne pytania audytorium zadane podczas serii webinariów i przedstawimy niektóre z naszych najnowszych odkryć.

Jak powszechnie wiadomo centra danych zużywają znaczące ilości energii. Podobnie jak wszystkie krytyczne środowiska, wymagają one wysokiej jakości monitoringu i pomiarów środowiskowych, aby zapewnić ich niezawodną i zgodną ze specyfikacjami pracę. Oznacza to, że nawet najmniejszy błąd pomiaru może znacząco zwiększyć rachunki za energię centrum danych. Dodatkowo, z uwagi na oczekiwaną prace centrów danych w systemie 24/7 przez cały rok, awarie nie wchodzą w grę. 

Zapraszamy do obejrzenia zapisu drugiej części trzyczęściowego webinarium dotyczącego wilgoci w oleju i transformatorach, które odbyło się 27 maja 2021.

W ofercie firmy VAISALA pojawiły się bezprzewodowe rejestratory wilgotności i temperatury RFL 100 wykorzystujące technologię VaiNet.
Zapewnia ona solidny sygnał bezprzewodowy, który jest wyjątkowo niezawodny na długich dystansach oraz w utrudnionych warunkach.

Opis pod linkiem