« Vaisala lider pomiarów wilgotności, punktu rosy, ciśnienia, wody w oleju »

W ofercie firmy VAISALA pojawiły się bezprzewodowe rejestratory wilgotności i temperatury RFL 100 wykorzystujące technologię VaiNet.
Zapewnia ona solidny sygnał bezprzewodowy, który jest wyjątkowo niezawodny na długich dystansach oraz w utrudnionych warunkach.

Opis pod linkiem

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska TEST-THERM podczas kolejnej edycji targów Forum Wentylacja – Salon Klimatyzacja 2018 w dniach 27-28 lutego 2018.

Od stycznia 2017 stacja pogody WXT520 zostaje wycofana z produkcji i dostaw. W jej miejsce została wprowadzona stacja WXT530. Posiada wszystkie cechy serii WXT520 i dodatkowo całkiem nowe opcje. Zgodność obu modeli jest na tyle duża, że bez problemu w zamian za model WXT520 można zastosować WXT536. Więcej na temat rodziny WXT530 pod tym linkiem.

Firma Vaisala zaprasza wszystkich chętnych do udziału w webinarium, które odbędzie się 12 września.

Wilgotność jest istotnym parametrem w wielu aplikacjach i sterowanie wilgotnością w odpowiedni sposób może zaoszczędzić mnóstwo energii i polepszyć jakość produktu końcowego. Dlatego Vaisala zaprasza na webinarium prowadzone na żywo dotyczące teorii wilgotności. Możesz już to znać, ale jeśli chcesz się dowiedzieć więcej lub po prostu odświeżyć pamięć, jest ku temu idealna okazja.

Witamy na dedykowanej witrynie poświęconej urządzeniom firmy Vaisala.

Od 2014 jesteśmy oficjalnym dystrybutorem firmy Vaisala w Polsce oferując wszystkie urządzenia z działu CEN czyli przeznaczonych do środowisk kontrolowanych.

Za jej pomocą  tej witryny można wygodnie składać zapytania ofertowe po prostu umieszczając w koszyku urządzenia, którymi są Państwo zainteresowani. Zapraszamy do korzystania z serwisu.