« Vaisala lider pomiarów wilgotności, punktu rosy, ciśnienia, wody w oleju »

Zapraszamy na webinarium dotyczące znaczenia dokładności pomiarów dla maksymalizacji efektywności energetycznej w centrach danych.

W procesach produkcji półprzewodników i baterii zanieczyszczenia mogą powodować duże pogorszenie jakości produktów. W szczególności zanieczyszczenie wody powoduje różne problemy ze względu na ciepło wytwarzane z odparowanej wilgoci i ciśnienie spowodowane rozszerzaniem, co prowadzi do pogorszenia jakości i wydajności półprzewodników i akumulatorów.

Zapraszamy na webinarium dotyczące dekontaminacji metodą gazowego H2O2, które odbędzie się 3 listopada o godzinie 16:00 (CET).

W tym webinarium odpowiemy na kilka najbardziej powszechnych pytań, które otrzymujemy w sprawie czujników do biodekontaminacji oparami nadtlenku wodoru.

Zapraszamy na webinarium poświęcone wpływowi kalibracji na optymalizację pomiarów, które odbędzie się 9 listopada o godz. 18:00 (CET).

Na żądanie, powstała dodatkowa część webinarium poświęconego dalszym pytaniom i odpowiedziom do naszego trzyczęściowego webinarium dotyczącego wilgoci w transformatorach.

Nasze trzyczęściowe webinarium stało się tak popularne, że po prostu nie mogliśmy odpowiedzieć na wszystkie pytania.